Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fox mulder
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
2611
10.09.2009, 00:35
Po dzisiejszym "meczu" reprezentacji jestem już w 100% pewny, że opylenie Dudki za dwa melony ojrów było interesem życia. Dzięki Bednarz, mordo ty moja !
fox mulder
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fox mulder
Znajdź inne posty napisane przez fox mulder