Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2890
Stary 09.09.2009, 23:16
Się zastanawiam ile PZPN stracił na braku awansu do MŚ, a ile by zapłacił za rozwiązanie kontraktu z Leo.
Tak po awansie na Euro byłem w niebo wzięty jego postawą, ale zdziwiło mnie to że po mistrzostwach nie podzielił losu poprzedników. No ale cóż mamy to czego chcieliśmy(albo czego chciały leśne dziadki).
Odpowiedz cytując