Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2531
Stary 06.09.2009, 18:22
Bez kitu tak czytam ten pocisk po benhaurze to sobie myślę zero obiektywności...

Kolega teraz najeżdża że po co powołuje smolarka, pomimo tego że ebiego nie cierpię to wczoraj zagrał lepiej od wszystkich przez 45 minut.

Następna rzecz że niby Leo składu nie umie dobrać dziwne jak straciliśmy bramkę to przez te 8 minut była całkowita dominacja a czemu zawodnicy wcześniej nie mogli tak pocisnąć... bo im się nie chciała chcieli wygrać na stojąco a my to znamy to właśnie ten sam bram motywacji co przed Talinem 3 punkty mieliśmy już we wtorek a tu ni hu hu

Może nie które powołania mogą boleć ale to była koncepcja Leo i tyle... zawodnik w jego koncepcji. Leo dokonał tego czego nikt nie dokonał graliśmy na euro!!

Jedną rzecz podkreślę z czym się zgadzam reprezentacje powinno się budować w oparciu o jeden klub z uzupełnieniami wtedy można grać klepą na stojąco ale to już kiedyś nam pan Janas pokazał Wisła awansowała do euro a potem z Wisły w reprze zrobili Wisłoke!!
Obiektywna prawda taka że w naszej grupie dwie reprezentacje są o niebo lepsze od nas a dwie siłą i walką taktyką nam dorównują i żaden selekcjoner tego nie zmieni bo w trakcie zgrupowań nie da się zrobić cud drużyny trzeba skład budować po przez zgrania klubowe i ewentualnie uzupełnić zawodnikami z zagranicy!! A co do samego meczu wczorajszego to jestem absolutnie zdania że mecz padaka przez zawodników bo im się nie chciało myśleli że wyjdą a irlandia im bedzie laski robić!!
Odpowiedz cytując