Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2509
Stary 06.09.2009, 16:04
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Leo Beenhakker dostał na eliminacje MŚ grupę marzeń. To najsłabsza grupa eliminacyjna odkąd sięgam pamięcią.
Powiedz to Czechom, którzy mają lepszych piłkarzy, lepszą ligę, lepszych trenerów a idzie im jeszcze gorzej.

Imho to mity sprzed paru lat - poziom się wyrównał i na każdym większym turnieju gra taka Grecja/Turcja czy Rosja która tłucze potentatów.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując