flamengista napisał(a):

|
Leo Beenhakker dostał na eliminacje MŚ grupę marzeń. To najsłabsza grupa eliminacyjna odkąd sięgam pamięcią.
|
Powiedz to Czechom, którzy mają lepszych piłkarzy, lepszą ligę, lepszych trenerów a idzie im jeszcze gorzej.
Imho to mity sprzed paru lat - poziom się wyrównał i na każdym większym turnieju gra taka Grecja/Turcja czy Rosja która tłucze potentatów.