Wyświetl pojedynczy post
matusz
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4398
Stary 05.09.2009, 20:30
Bronowianin napisał(a):Wyświetl post
Według mnie okropnie to wygląda... Mi osobiście okrąglak się podoba, ponieważ jest to taki charakterystyczny element naszego stadionu. Gdyby w jego miejscu postawiono narożnik - taki jak trzy pozostałe, to ten obiekt straciłby nieco ze swego specyficznego charakteru (specyficznego w sensie pozytywnym jak dla mnie).

Sporo już się mówiło na temat pawilonu medialnego, większość głosów na jego temat była krytyczna. To oczywiście kwestia gustu, ale mi osobiście on się podoba. Absolutnie nie powinno go się zabudowywać, czy w jakikolwiek inny sposób sztucznie "chować", bo to tylko popsułoby sylwetkę tego stadionu. Ciężko jest zrobić dobrą "przybudówkę" i całe szczęście coś takiego w okolicy okrąglaka nie powstanie. Pojawiły się jakiś czas temu plotki, że ma on zostać zabudowany ale nie jest to prawdą. Nic takiego nie było planowane.
Wszystko ładnie pięknie, ale nie sądzisz, że w obecnej formie wygląda to tak, że stadion sobie, a okrąglak sobie? One są ze sobą nie powiązane. Wyobraźmy sobie sytuacje, że kończy się mecz i ma się odbyć konferencja prasowa, a na dworze leje. To co? Ludzie z mediów będą lecieć z trybuny A do okrąglaka ze sprzętem, po drodze przechodząc pod gołym niebem, z parasolem w jednej ręce i ze sprzętem w drugiej? Wiem, że w sumie mnie to g***o obchodzi jak sobie poradzą, ale trochę to śmieszne i nieprzemyślane.
PS. Aczkolwiek powyższa zabudowa faktycznie jest fatalna.
Odpowiedz cytując