Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2360
Stary 05.09.2009, 20:25
Jeszcze w dodatku TVP sie popisala, bo jakosc obrazu jest jak rodem meczu z Bulgarami podczas el. do EURO 2000 za Wojcika .

element napisał(a):Wyświetl post
"Siwy dziad" nic nie winien skoro doświadczeni piłkarze którzy grają w reprezentacji odwalają kopanine na niższym poziomie anizeli ja niegdyś poczas lekcji WFu.

Paweł i tak dużo wyciągnął z tych mizernych akcji.

A poza tym gra ospała z dramatycznymi szkolnymi błędami.

Wizard - jak Irlandczycy pluli i gwizdali na hymn Polski u siebie to też noł komentowałeś?
Przede wszystkim, to trzeba miec pilkarzy, ktorzy czuja sie w tym systemie gry, jakim chce grac Holender. Mniej wiecej od 2006r.(kiedy Janas probowal pierwszy grac w ten sposob i tez to zakonczylo sie katastrofa) wiadomo, ze to nie zda egzaminu. Po drugie, to Beenhakker powoluje zawodnikow, ktorzy grzeja lawke, sa bez formy lub nie maja klubu...
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 05.09.2009 o godz. 20:28.
Odpowiedz cytując