Jeszcze w dodatku TVP sie popisala, bo jakosc obrazu jest jak rodem meczu z Bulgarami podczas el. do EURO 2000 za Wojcika

.
element napisał(a):

"Siwy dziad" nic nie winien skoro doświadczeni piłkarze którzy grają w reprezentacji odwalają kopanine na niższym poziomie anizeli ja niegdyś poczas lekcji WFu.
Paweł i tak dużo wyciągnął z tych mizernych akcji.
A poza tym gra ospała z dramatycznymi szkolnymi błędami.
Wizard - jak Irlandczycy pluli i gwizdali na hymn Polski u siebie to też noł komentowałeś?
|
Przede wszystkim, to trzeba miec pilkarzy, ktorzy czuja sie w tym systemie gry, jakim chce grac Holender. Mniej wiecej od 2006r.(kiedy Janas probowal pierwszy grac w ten sposob i tez to zakonczylo sie katastrofa) wiadomo, ze to nie zda egzaminu. Po drugie, to Beenhakker powoluje zawodnikow, ktorzy grzeja lawke, sa bez formy lub nie maja klubu...