Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#597
Stary 03.09.2009, 15:14
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Cupial za ladne oczka nikogo nie poslucha a juz na pewno nie trenera.

Nie, ale to Ci się udało

Do Tbilisi Kasperczak robił w klubie co chciał, Liczka, Engel i Okuka też przedstawiali niesamowite wizje dzięki którym skasowali niezłą odprawę. Ile wtop potrzeba było "niezatapialnemu", żeby wreszcie pożegnał się z klubem? Wcześniej zdążył jeszcze wykopać Petrescu po przegranym meczu pucharowym i ściągnąć do nas Okukę. A ten zafundował nam Stanko Svitlicę.

Ciekawe, czy Skorża zna akurat jakiegoś bezrobotnego szamana?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.09.2009 o godz. 15:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując