saklak1906 napisał(a):

|
Cupial za ladne oczka nikogo nie poslucha a juz na pewno nie trenera.
|
Nie, ale to Ci się udało
Do Tbilisi Kasperczak robił w klubie co chciał, Liczka, Engel i Okuka też przedstawiali niesamowite wizje dzięki którym skasowali niezłą odprawę. Ile wtop potrzeba było "niezatapialnemu", żeby wreszcie pożegnał się z klubem? Wcześniej zdążył jeszcze wykopać Petrescu po przegranym meczu pucharowym i ściągnąć do nas Okukę. A ten zafundował nam Stanko Svitlicę.
Ciekawe, czy Skorża zna akurat jakiegoś bezrobotnego szamana?