spartan napisał(a):

|
Kim jest Jończyk? Ja już żałuję, że nie wiem....
|
Na razie jest nikim hehe No może to trochę brutalnie napisałem. Michał Jończyk, rocznik 1992, był niedawno do nas wypożyczony z Sandencji Nowy Sącz. Bardzo szybki chłopak i dobry technicznie, coś wiem bo go dwa razy widziałem w akcji. Zaraz ktoś napiszę że jakie ja mam pojęcie o ocenie zawodnika i będzie mial rację, ale mam przeczucie że bedziemy żałować tego młodziaka...Ale w sumie co ja mogę wiedzieć ;P