Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 01.09.2009, 20:03
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Ja mam to samo ale z hymnami, "Sen o Warszawie" i "Niech zwycięża Lech" sobie czasem podśpiewuję. Zdecydowanie częściej to pierwsze.
Nie wiem dlaczego ale dobrze mi się robi, jak wykonując jakąś pracę rękoma, np. popychanie czegoś, w rytm popychań mruczę pod nosem "miłość wiara walka, Lech Cracovia Arka"
Odpowiedz cytując