WHITE*STAR napisał(a):

|
Ja mam to samo ale z hymnami, "Sen o Warszawie" i "Niech zwycięża Lech" sobie czasem podśpiewuję. Zdecydowanie częściej to pierwsze.
|
Nie wiem dlaczego ale dobrze mi się robi, jak wykonując jakąś pracę rękoma, np. popychanie czegoś, w rytm popychań mruczę pod nosem "miłość wiara walka, Lech Cracovia Arka"
