Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16053
Stary 01.09.2009, 13:04
kolend napisał(a):Wyświetl post
faktycznie za bardzo się Cyprem podniecamy, przecież my też mieliśmy LM 2 lata z rzędu z różnymi klubami... prawie 15 lat temu, czyli wyprzedziliśmy ich grubo, a od tego czasu to chyba bawet 3x fazę grupową UEFA
nie chcę przeceniać dokonań ligi cypryjskiej w pucharach, ale gdyby nasza liga miała podobne, to by się eksperci i dziadki z pzpn posikaly z radości
No właśnie dokąd zawędrował Widzew po Lidze Mistrzów ? Boidajże do drugiej ligi...... Mocny klub buduje sie na lata - powinien on co roku walczyć o wysokie cele w lidze i pucharach.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując