kolend napisał(a):

faktycznie za bardzo się Cyprem podniecamy, przecież my też mieliśmy LM 2 lata z rzędu z różnymi klubami... prawie 15 lat temu, czyli wyprzedziliśmy ich grubo, a od tego czasu to chyba bawet 3x fazę grupową UEFA
nie chcę przeceniać dokonań ligi cypryjskiej w pucharach, ale gdyby nasza liga miała podobne, to by się eksperci i dziadki z pzpn posikaly z radości
|
No właśnie dokąd zawędrował Widzew po Lidze Mistrzów

? Boidajże do drugiej ligi...... Mocny klub buduje sie na lata - powinien on co roku walczyć o wysokie cele w lidze i pucharach.