Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16036
Stary 01.09.2009, 09:25
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ja tam w to nie wierzę.Przeciez to by była pętla załozona na szyje,bo sprzedaz teraz to też brak zakupu.Chyba teraz, zarzad i sam Paweł by sie na to nie zgodził
Najpierw to trzeba by pogadać z Fulham czy może chcieliby kupić Brożka. Bo tak coś czuje nosem,że oni tak jak Blackburn z Citko swego czasu. Dyrektor sportowy zapytany o Citkę odpowiedział, a kto to jest?Nie wiem czy podobnie nie jest w przypadku Pawła. Nie żartujcie ale wydanie 3 mln euro na zawodnika to dla Fuilham żaden wydatek. Za takie pieniądze to w lidze angielskiej kupuje się zawodników co do których nie ma pewności czy się sprawdzą.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując