Griszka30KR napisał(a):

|
Ja tam w to nie wierzę.Przeciez to by była pętla załozona na szyje,bo sprzedaz teraz to też brak zakupu.Chyba teraz, zarzad i sam Paweł by sie na to nie zgodził
|
Najpierw to trzeba by pogadać z Fulham czy może chcieliby kupić Brożka. Bo tak coś czuje nosem,że oni tak jak Blackburn z Citko swego czasu. Dyrektor sportowy zapytany o Citkę odpowiedział, a kto to jest?Nie wiem czy podobnie nie jest w przypadku Pawła. Nie żartujcie ale wydanie 3 mln euro na zawodnika to dla Fuilham żaden wydatek. Za takie pieniądze to w lidze angielskiej kupuje się zawodników co do których nie ma pewności czy się sprawdzą.