Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16035
Stary 01.09.2009, 09:16
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
Czyli możemy obudzić się dziś z ręką w nocniku. :(
Mam nadzieję, że jeśli sprzedadzą Pawła to za kwotę znacznie przekraczającą te 2,5 mln EUR, o których była wcześniej mowa.
Ja tam w to nie wierzę.Przeciez to by była pętla załozona na szyje,bo sprzedaz teraz to też brak zakupu.Chyba teraz, zarzad i sam Paweł by sie na to nie zgodził
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując