Q13SON napisał(a):

Niestety mieszkamy tylko w Polsce.
Przykro mi że na Ukrainie da się wybudować nowoczesny, piękny stadion na którym poprostu chciałoby się być nie ważne kto i jak by na nim grał, a w najbardziej znanym polskim mieście buduje się gniota za 100 milionów euro.
Borussia to grała w Kielcach o ile się nie mylę na otwarciu tego ich kurnika. Wisłę stać na to żeby zagrać z jakąs bardziej znaną europejską marką jak choćby Bayern.
|
No tak, tylko że budowę tego stadionu sponsorował właściciel Szachtaru - Rinat Achmetow, My takiego sponsora jeszcze nie mamy

u nas budowę sponsoruje miasto .