Wyświetl pojedynczy post
wooojo
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4279
Stary 31.08.2009, 17:34
Q13SON napisał(a):Wyświetl post
Niestety mieszkamy tylko w Polsce.
Przykro mi że na Ukrainie da się wybudować nowoczesny, piękny stadion na którym poprostu chciałoby się być nie ważne kto i jak by na nim grał, a w najbardziej znanym polskim mieście buduje się gniota za 100 milionów euro.



Borussia to grała w Kielcach o ile się nie mylę na otwarciu tego ich kurnika. Wisłę stać na to żeby zagrać z jakąs bardziej znaną europejską marką jak choćby Bayern.



No tak, tylko że budowę tego stadionu sponsorował właściciel Szachtaru - Rinat Achmetow, My takiego sponsora jeszcze nie mamy u nas budowę sponsoruje miasto .
CZY CIEMNO CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO

...... BO TO MIASTO JEST NASZE !!
Odpowiedz cytując