Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 31.08.2009, 01:21
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
A ja tak z innej beczki: zastanawiam się czy kiks Pa Brożka przy pierwszej bramce dla Wisły (tej którą strzelił Junior) to kiks czy asysta ? Jestem bardzo ciekaw jak to zostanie ujęte w statystykach.
W canal+ jako asysta
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując