|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#214

31.08.2009, 01:21
|
wislak68 napisał(a): 
A ja tak z innej beczki: zastanawiam się czy kiks Pa Brożka przy pierwszej bramce dla Wisły (tej którą strzelił Junior) to kiks czy asysta ? Jestem bardzo ciekaw jak to zostanie ujęte w statystykach.
|
W canal+ jako asysta 
|
|