Blacha92 napisał(a):

Koyoot na prostokątnej blaszce nie idzie jej zrobić?
Tembel Ty te dewolaje pieczesz na patelni tak? np na roztopiony maśle? ten tłuszcz ma byc naprawde głeboki?
|
idzie tylko proporcjonalnie musisz wiecej wody, oleju i maki uzyc. szklanka wody pol szklanki oleju i na tez wiecej nieco maki. Oczywiscie jesli masz wprawe by zrobic okragla na prostokatnej blasze to ok

. Mozesz uzyc skladnikow takich jak ja podalem wczesniej na zwykla:

.