Temat: Gotowanie
Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.08.2009, 17:51
Blacha92 napisał(a):Wyświetl post
Koyoot na prostokątnej blaszce nie idzie jej zrobić?
Tembel Ty te dewolaje pieczesz na patelni tak? np na roztopiony maśle? ten tłuszcz ma byc naprawde głeboki?
idzie tylko proporcjonalnie musisz wiecej wody, oleju i maki uzyc. szklanka wody pol szklanki oleju i na tez wiecej nieco maki. Oczywiscie jesli masz wprawe by zrobic okragla na prostokatnej blasze to ok. Mozesz uzyc skladnikow takich jak ja podalem wczesniej na zwykla:.
Odpowiedz cytując