Temat: Gotowanie
Wyświetl pojedynczy post
Blacha92
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 28.08.2009, 17:29
Koyoot na prostokątnej blaszce nie idzie jej zrobić?
Tembel Ty te dewolaje pieczesz na patelni tak? np na roztopiony maśle? ten tłuszcz ma byc naprawde głeboki?
Odpowiedz cytując