Ponieważ teraz muszę dojeżdżać autem na mecze, to zawsze byłem co najmniej 2h przed gwizdkiem na stadionie. Kiedy jeszcze mieszkałem w Krakowie, wybierałem się tramwajem, taryfą albo na butach

. Bez parkingów to będzie dramat... Wybudowaćstadion to jak widać nie sztuka ( szczególnie jak to Obtułowicz projektował ;> ) ale zapewnić miejsca parkingowe - to dopiero wyzwanie, szczególnie w centrum miasta. Zdaje mi się, że wg wytycznych UEFA powinno przypadać jedno miejsce parkingowe na 4 osoby. Czyli u nas powinno być miejsc na 8250 samochodów. Najłatwiej będzie zabetonować błonia i namalować linie
