Gin napisał(a):

|
Wiec niech mi teraZ nie opowiada Prezes ze ma dziure , dziure to moze miec w budzecie na 2010 bo odpadł z Pucharów a nie w 2009 .
|
mimo wszystkich dywagacji jak to prezes Wilczek liczył budżet, gdzie miał dać minus a gdzie wyciągnąć przed nawias, dochodzimy i tak do meritum sprawy, brakuje nam pieniędzy i to jest fakt niezaprzeczalny.. zatem cala ta dyskusja jest kompletnie jałowa... w wyniku czego pozostaje liczyć na transfer Uche, który chyba jest średnio aktualny...