Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Magic19
Member
Od: 05.2007
Offline
#
15772
25.08.2009, 11:07
Janczyk jest byłym legionistą ale to nie oznacza że będzie grał u nas z mniejszym zaangażowaniem.. to młody zawodnik który może wnieść wiele do naszego zespołu.... Jestem za...
Magic19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Magic19
Znajdź inne posty napisane przez Magic19