Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15723
Stary 24.08.2009, 16:44
1q2 napisał(a):Wyświetl post

Gdzie mi się wydaje że runde tą przejdziemy w składzie takim jak jest teraz.Osuch staje na głowie by gdzieś Pawła upchnąć ale myślę że sprawa potoczy się według 'naszego' scenariusza.Wszystko niby dogadane,walizki spakowane a tu nagle cisza
Jedno z dwóch. Albo Brożek jest tak słaby,że nikt na zachodzie go nie chce,albo Osuch najwyższej klasy menago nie jest. Z dwojga złego średnio to wszytko wygląda,bo jeśli ktoś miałby kupić Brożka to już by kupił dawno. Na zachodzie o wschodzie nie mówiąc 3 mln euro to żaden pieniądz. Osuch nie ma znajomych wśród dyrektorów sportowych czy jak?żeby po znajomości przelali nam kasę a sobie wzięli piłkarza.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując