Arked napisał(a):

Wielu piłkarzy robiło takie głupie faule i to nie powód żeby ich skreślać. Cantoro już dawno nie powinien grać w Wiśle według twojego rozumowania.
.
|
Ale to nie był nawet faul jak dla mnie - to miało być pożegnanie.Do dziś się dziwie że nikt mu nie przywalił konkretnie w ryja po tym wyczynie.No ale pomijając to, to Costly jest chyba ostatnim napastnikiem którego potrzebujemy.
Gdzie mi się wydaje że runde tą przejdziemy w składzie takim jak jest teraz.Osuch staje na głowie by gdzieś Pawła upchnąć ale myślę że sprawa potoczy się według 'naszego' scenariusza.Wszystko niby dogadane,walizki spakowane a tu nagle cisza
