Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15722
Stary 24.08.2009, 15:42
Arked napisał(a):Wyświetl post
Wielu piłkarzy robiło takie głupie faule i to nie powód żeby ich skreślać. Cantoro już dawno nie powinien grać w Wiśle według twojego rozumowania.

.
Ale to nie był nawet faul jak dla mnie - to miało być pożegnanie.Do dziś się dziwie że nikt mu nie przywalił konkretnie w ryja po tym wyczynie.No ale pomijając to, to Costly jest chyba ostatnim napastnikiem którego potrzebujemy.

Gdzie mi się wydaje że runde tą przejdziemy w składzie takim jak jest teraz.Osuch staje na głowie by gdzieś Pawła upchnąć ale myślę że sprawa potoczy się według 'naszego' scenariusza.Wszystko niby dogadane,walizki spakowane a tu nagle cisza
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując