użytkownik 11060 napisał(a):

Śląsk ich wyeleminował i przegrał 2-0.
Jaga nie potrafi grać z Wisłą, odkąd awansowała regularnie przegrywa. Tylko, ze to co teraz gra Jaga to nie przypadek.
Mecz na szczycie fiu fiu.
|
Zgadza się, ale:
1) Śląsk w tym meczu grał słabo tak, czy siak.
2) Śląsk miał wielki problem przed meczem z napastnikami(większy niż my w przypadku braku Brożka).
3) Gramy w Sosnowcu, gdzie wielkiej publiczności nie będzie. W Białymstoku wcale Jaga z nami tak źle nie grywała, to u nas na R 22 przy pełnym stadionie brali po 4-5 do koła.