Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.08.2009, 22:29
użytkownik 11060 napisał(a):Wyświetl post
Śląsk ich wyeleminował i przegrał 2-0.

Jaga nie potrafi grać z Wisłą, odkąd awansowała regularnie przegrywa. Tylko, ze to co teraz gra Jaga to nie przypadek.

Mecz na szczycie fiu fiu.
Zgadza się, ale:

1) Śląsk w tym meczu grał słabo tak, czy siak.
2) Śląsk miał wielki problem przed meczem z napastnikami(większy niż my w przypadku braku Brożka).
3) Gramy w Sosnowcu, gdzie wielkiej publiczności nie będzie. W Białymstoku wcale Jaga z nami tak źle nie grywała, to u nas na R 22 przy pełnym stadionie brali po 4-5 do koła.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując