leyzer87 napisał(a):

|
Trzeba zagrać bez sentymentów i wyeliminować Frankowskiego z Grosickim. Nie ważne jak, nawet faulami. Bez nich Jagiellonia przegra.
|
Śląsk ich wyeleminował i przegrał 2-0.
Jaga nie potrafi grać z Wisłą, odkąd awansowała regularnie przegrywa. Tylko, ze to co teraz gra Jaga to nie przypadek.
Mecz na szczycie fiu fiu.