Wyświetl pojedynczy post
użytkownik 11060
Junior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 23.08.2009, 19:20
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba zagrać bez sentymentów i wyeliminować Frankowskiego z Grosickim. Nie ważne jak, nawet faulami. Bez nich Jagiellonia przegra.
Śląsk ich wyeleminował i przegrał 2-0.

Jaga nie potrafi grać z Wisłą, odkąd awansowała regularnie przegrywa. Tylko, ze to co teraz gra Jaga to nie przypadek.

Mecz na szczycie fiu fiu.
WP
Odpowiedz cytując