|
Moze rozrozniamjy odwazna gre na pograniczu fauli, a chamstwo, ktorym wczoraj blysnal Malecki, bo gosc fauluje ewidentnie, po czym jeszcze ma pretensje do faulowanego. Pewnie niektorych to kreci, ze jest fighter, ale to chodzi o przlozenie charakteru na gre i wyniki, a nie bluzganie kazdemu i szukanie przyslowiowego ch... wiadomo do ktorej czescie ciala. co do Brozka - z calym szacunkiem, ale jesli lepszy Zurawski zginal w Szkocji, to slabszy Brozek kariery nie zrobi w UK. Dwa mecze, gdy zagra ze swoja "skutecznoscia" i treneiro uzna, ze ma kilku innyc, lepszych na jego miejsce ( a w Fulham konkurencja jest) i Brozinho usiadzie sobie, a na Wyspach latwo z lawki wrocic mu nie ebdzie zwlaszcza, gdy pojawi sie oslawiona "hard work"... Zle mu nie zycze, a wrecz przeciwnie, ale to nie jest napastnik na Wyspy, a raczej Niemcy/Francja/.
|