Wyświetl pojedynczy post
paulvandj
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15624
Stary 22.08.2009, 13:09
Pablooo napisał(a):Wyświetl post
Szczególnie z Lechią w Gdańsku się układał, prawda?
No szkoda że każdy mecz sie tak nie układa
Ostatnio edytowane przez paulvandj : 22.08.2009 o godz. 13:15.
Odpowiedz cytując