Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
paulvandj
Junior Member
Od: 08.2009
Offline
#
15624
22.08.2009, 13:09
Pablooo
napisał(a):
Szczególnie z Lechią w Gdańsku się układał, prawda?
No szkoda że każdy mecz sie tak nie układa
Ostatnio edytowane przez paulvandj : 22.08.2009 o godz. 13:15.
paulvandj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do paulvandj
Znajdź inne posty napisane przez paulvandj