paulvandj napisał(a):

z Łobo bez komentarza czasem dobrze poda ale nic dryblingu i szybkosci jak mecz sie układa to jeszcze jak nie układa sie nic nie potafi zdziałac,może postarajmy sie o Daniela Mąkę ?
|
Szczególnie z Lechią w Gdańsku się układał, prawda?