Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15623
Stary 22.08.2009, 13:04
paulvandj napisał(a):Wyświetl post
z Łobo bez komentarza czasem dobrze poda ale nic dryblingu i szybkosci jak mecz sie układa to jeszcze jak nie układa sie nic nie potafi zdziałac,może postarajmy sie o Daniela Mąkę?
Szczególnie z Lechią w Gdańsku się układał, prawda?
Odpowiedz cytując