Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3164
Stary 21.08.2009, 01:03
prober napisał(a):Wyświetl post
To jest oczywista demagogia - widzisz to, co chcesz widzieć.
Powołujesz się na dwa mecze wygrane w końcówkach, a Lech w ciągu ostatniego roku grał w pucharach tych meczów kilkanaście (w tym zdarzały się im straty punktów z Nancy czy Udinese, gdzie szczęście nie sprzyjało).

Zejdźcie na ziemię i przestańcie w kółko chrzanić głupoty o nadzwyczajnym szczęściu Lecha. Gole nie padają z niczego, drużyna pracuje na bramkowe sytuacje. W pucharach Kolejorz już drugi rok jest bardziej skuteczny niż Wisła. Gdyby tak było również w lidze, to nie bylibyśmy Mistrzem Polski 2008/2009. Klasę rywala też trzeba umieć docenić, a nie błaznować na forum powtarzając bzdurne frazesy.
Albo jestes polskim pseudo-dziennikarzem sportowym, albo kompletnym dyletantem futbolowym, bo troszke koloryzujesz rzeczywistosc. Lech w zeszlym sezonie zaliczyl fajna przygode, ale gra czy wyniki nie byly olsniewajace(1 wygrana w grupie i 1 wygrana z Austria, bo ogorkow w wczesniejszych rund nie licze, na ile spotkan?). Oczywiscie naleza sie zespolowi z Poznania brawa, ale bez przesady. Belgowie dzisiaj pokazali, gdzies jest nasza pilka...bo organizacja gry i wyszkolenie techniczne pilkarzy Brugii, a Lecha, to roznica klasy. Po pierwszej polowie(gdyby nie Kasprzik) powinno byc 0 - 2. Cud, ze nic nie wpadlo(tylko przez nonszalancje mlodych pilkarzy z Belgii). Zobaczymy co bedzie na wyjezdzie, bo jak wiadomo, Lecho-Amicorz nie radzi sobie za dobrze na obcych stadionach.
Odpowiedz cytując