Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4051
Stary 19.08.2009, 13:13
Jazon napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pamiętam, to dach na E i D zamontowano dość szybko, dlaczego tu miałoby być inaczej?
Natomiast montowanie instalacji jest rzeczywiście żmudne.
Niby masz rację, ale nie wolno zapominać, że nowa trybuna jest prawie dwa razy dłuższa od D, a są jeszcze narożniki, więc te wszystkie zakręty powodują jeszcze bardziej skomplikowanie konstrukcji. Mam jednak nadzieję, że poradzą sobie z tym.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując