Jazon napisał(a):

Z tego co pamiętam, to dach na E i D zamontowano dość szybko, dlaczego tu miałoby być inaczej?
Natomiast montowanie instalacji jest rzeczywiście żmudne.
|
Niby masz rację, ale nie wolno zapominać, że nowa trybuna jest prawie dwa razy dłuższa od D, a są jeszcze narożniki, więc te wszystkie zakręty powodują jeszcze bardziej skomplikowanie konstrukcji. Mam jednak nadzieję, że poradzą sobie z tym.