Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15502
Stary 18.08.2009, 10:41
konrad89 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Nie było kasy na wyższy kontrakt dla Kosy który teraz śmiga w APOEL-u Nikozja a było 300 tys euro na Łobodzińskiego.Ogólnie myślę, że ten temat trzeba zamknąć na jakiś czas bo my nie mamy polityki transferowej niestety i przeczekać jak się za jakiś czas pojawi. A tak na poważnie to czekam aż ten nowy "model funkcjonowania klubu" wejdzie w życie i wtedy może zmieni się na lepsze.
Niestety masz racje. Tylko na jedna rzecz chce zwrocic uwage. Nie jest jasne kto nie chcial Kosy w klubie, bo mogl to byc Cupial. I tu dochodzimy do sedna. Najeżdzacie na Rade Nadzorcza, na Bednarza, a najpewniej wieksza czesc tych decyzji podejmuje BC. On jednoosobowo decyduje o wszystkim w TF i nie chce mi sie wierzyc , ze inaczej jest w Wisle. Poczytajcie sobie artykul w Forbsie jak slucha swoich menadzerow.
Odpowiedz cytując