Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 15.08.2009, 22:07
tofik napisał(a):Wyświetl post
Dobry wynik. Bez straconego gola, no i jakoś nam idzie w tym Sosnowcu, kto by się spodziewal Ale troche dziwi mnie, że na takie spotkanie Skorża boi się wystawić Jirsaka, tylko zgranego Cantoro. Jak nie teraz to kiedy ? Trochę szkoda go. Mógłby np na wypożyczeniu w jakimś słabszym zespole grać pełne spotkania co kolejke i się rozwinąć. A Jop pod koniec ? Może jakaś kontuzja Głowy ? Bo chyba nie zmęczenie w 3 kolejce ?
Dokładnie tak. Ja z tego co nasz trener robi to wnioskuję, że jak się wykuruje Garguła to będzie siedział na ławie, bo i tak będziemy grać dwoma defensywnymi pomocnikami. Więc za kogo niby mialby wskoczyć do składu?
Odpowiedz cytując