Michal_1990 napisał(a):

|
Paweł pasuje do Fulham jak Matusiak do Serie A. Najlepszym wyjsciem dla niego w obecnej wydaje się przejście do Hannoveru, myślę że tam by sobie poradził. Najważniejsze żeby kasa uzyskana z transferu pozwoliła kupić następcę Brożka.
|
Nawet jeśli by tam przeszedł to z całym szacunkiem dla Pawła, ale nie jest lepszym piłkarzem niż Hanke czy Forsell