Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15400
Stary 13.08.2009, 22:19
Michal_1990 napisał(a):Wyświetl post
Paweł pasuje do Fulham jak Matusiak do Serie A. Najlepszym wyjsciem dla niego w obecnej wydaje się przejście do Hannoveru, myślę że tam by sobie poradził. Najważniejsze żeby kasa uzyskana z transferu pozwoliła kupić następcę Brożka.
Nawet jeśli by tam przeszedł to z całym szacunkiem dla Pawła, ale nie jest lepszym piłkarzem niż Hanke czy Forsell
Odpowiedz cytując