Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 13.08.2009, 10:27
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Witki mi opadły... Przecież Roger w swojej pierdołowatości prześciga nawet Łobo. Przestań żyć przeszłością, było, minęło. Teraz to Roger chyba tylko do tarcia chrzanu się nadaje...
co do Rogera. Zgoda, jest jakiś taki ospały, ale nie zgodzę się z tym, że jest bardziej pierdołowaty od Łobo. Łobo wszedł i nie wykonał żadnej dobrej akcji, same straty. Roger miał kilka niezłych zagrań (nie wiem dlaczego nikt tego nie chce zauważyć) np. piekne podanie do Krzynówka w drugiej połowie na lewą stronę, w pierwszej połowie podanie do Lewego który z piętki chciał odegrać do Kuby, kilka kombinacyjnych zagrań Rogera z Błaszczem. Może to i mało, ale co więcej pokazali inni nie licząc Błaszczykowskiego czy też Obraniaka.
Tak samo było po meczu z San Marino (10-0). Roger miał udział przy kilku golach Polski (asysty, podanie poprzedzające asyste) ale i tak został zjechany. Rzeczywistość jest taka, że Roger to nie Xavi czy Iniesta, żeby wymagać od niego niewiadomo czego.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 13.08.2009 o godz. 10:29.
Odpowiedz cytując