Michal_1990 napisał(a):

|
Paweł pasuje do Fulham jak Matusiak do Serie A. Najlepszym wyjsciem dla niego w obecnej wydaje się przejście do Hannoveru, myślę że tam by sobie poradził. Najważniejsze żeby kasa uzyskana z transferu pozwoliła kupić następcę Brożka.
|
obawiam się, że nie starczy czasu w tym okienku na dopięcie transferu Brożka i jednoczesny zakup/sprowadzenie przyzwoitego następcy, niestety czasu starczyłoby na sam transfer Brożka :/