ToTylkoJa napisał(a):

|
to samo mówiłeś po meczach na euro, gdzie Roger grał świetnie i był obok Boruca najlepszym piłkarzem reprezentacji Polski?
|
Niestety niektore osoby tutaj kieruja sie sympatiami klubowymi oceniajac poszczegolnych kadrowiczow i stad takie "kwiatki".