Gordian napisał(a):

|
To mamy widzę wybiórczą pamięć. Orest spuścił w 94 Wisłę do II ligi. Oczywiście niebezpośrednio on był za to odpowiedzialny,bowiem objął zespół na 11 kolejek przed końcem sezonu dopiero, ale faktem jest że jako trener zleciał z ligi razem z nami.
|
Akurat ten sezon byl wtedy wyjatkowy. "pozbylismy" sie kilku pilkarzy podstawowej jedenastki, stracilismy sponsora i zaczynalismy seozn z ujemnymi pkt jak mnie pamięć nie myli. A że pan Orest wtedy zleciał z Wisła to znak , że Wisłę miał zawsze w sercu skoro podjął się roli strażaka, nie mając układów okołopilkarskich.
I dlatego dziwie sie, ze podejmuje sie pracy w Cracovii. Jezeli nie ze wzgledu na sentyment to chocby na to, ze jemu akurat miodu lac tam nie będą ze wzgledu na przeszłość, a co najwyżej beton pod nogi.