Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1118
Stary 11.08.2009, 22:41
Nie pakuje, choc w przypadku akurat kibicow Cracovii wcale nie byloby to duzym bledem bo tam jest schiza ogolna o gts-ie. Nie pisalem nic o "oni by tak nigdy" (?)
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując