Arkas napisał(a):

Najpierw sporządzic nowy kontrakt dla Małeckiego a póżniej zajmowac się innymi sprawami. Dziś w "Futbol news" był wywiad z Małym i na obecną, niepewną sytuację Patryk odpowiada tak: "Na razie czekam spokojnie na ruch działaczy. Moja cierpliwosc wiecznie jednak trwac nie będzie. Dałem sobie pewnien okres czasu, ale nie powiem jaki, do którego czekam na oferte Wisły."
Jeśli nie podpiszą z nim kontraktu to nie wiem.. pójdę do tego prezia Pilcha który już jeden kontrakt jego wycofał i pogratuluję mu niszczenia Wisły. Najpierw Zieniu, Baszczu teraz Mały. Żenada...
|
To, że nie przedłużyli z Zieniem i Baszczem to akurat dobrze, bo pozyskaliśmy zawodników lepszych na ich pozycje (Kirm) i porównywalnych (Alvarez) a dużo młodszych. Zmiana warty była konieczna. Natomiast logiczne, że trzeba zatrzymać Małego bo jest przyszłością Wisły i docenienie jego osiągnięć i postępu w ostatnim roku powinno być naturalną koleją rzeczy.