Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2220
Stary 09.08.2009, 11:51
Lysy napisał(a):Wyświetl post
(założę się, że Kosowski z pocałowaniem ręki przyjąłby 70-80% uposażenia Wojtka Ł.)
Nie do końca , Kosie proponowano nowy wysoki kontrakt oraz wypłate dużego uposażenia za okres w którym zarabiał tylko na ' pieluszki , ' ale on tego kontraktu nie przyjął . W Hiszpanii oraz na Cyprze zaproponowano mu zarobki o 50% wyższe niż najlepszych zawodników w polskiej lidze . Wspominał o tym Maciek Żurawski dlaczego wybrał Cypr a nie Wisłe . Piłkarz to zawód i nie dziwię się że w pewnym wieku liczy się już tylko kasa , choc taki Kosa ma bardzo duże szanse zagrać w lidze mistrzów o czym wielu zapomina .


Co do trenera Skorży . To tylko wysokimi zwycięstwami do końca sezonu ( rundy ) może odbudowac zaufanie u p. Cupiała i rady nadzorczej i uratować przedłużenie kontraktu . Dlatego nie dziwiła mnie ogromna złość na Pawełka po końcowym gwizdku . Doszło do parodoksalnej sytuacji gdzie w szatni wygranych 4-1 piłkarzy bardziej wrzało niż w szatni przegranych . Co jest naprawde dobrym prognostykiem na przyszłość .