leszekm napisał(a):

"Gra Wisły staje na głowie. Patryk Małecki strzela jak na zawołanie, a Paweł Brożek zamiast trafiać do siatki, kolekcjonuje asysty. W efekcie krakowianie bezdyskusyjnie rozbili Zagłębie Lubin 4:0 "
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358..._Mistrzow.html
Może wyborcza ogladała inny mecz.
|
zgodzam się z wyborczą w 100%.ogladałem ten sam mecz co oni.1-4.