!!IRIVER!! napisał(a):

bebeto - właśnie kolejne typowe polskie, co gorsza dziecinne myślenie - "bo mnie wyśmiewają, więc ja też będę wyśmiewał!" albo "zabrał mi zabawkę, więc go opluję w oko!".
Niestety, poza tym , że mogli nas, Polaków poreprezentować, to jeszcze zagraliby więcej meczów w rundzie, napociliby się, a wiadomo, że w Polsce pięciu srok za ogon się nie złapać, więc skupiając się na pucharach, coś w lidze mogliby stracić. No ale przecież ch. w d. wszystkim, Wisła odpadła, więc wszyscy wypier.!
Ps. Ku radości niektórych - fart Lecha się skończył Są na pierwszym, nierozstawionym miejscu. 
Edit: żydowski Bnei oraz słowacka Zilina objęły prowadzenie w swoich meczach. Sarajevo gra dogrywkę z Helsingborgiem. Zaraz chyba będą karne.
|
!!IRIVIER!! Pokaż mi zdanie w którym wyśmiewam Legię bo dzisiaj odpadła

Ani mnie to grzeje,ani ziębi

.