Wyświetl pojedynczy post
Bronowianin
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3819
Stary 06.08.2009, 14:03
radekogi napisał(a):Wyświetl post
Kolejny render, tym razem rzut z góry. Udało mi się wkońcu odwzorować dokładnie nachylenie trybuny D i jest takie jak w rzeczywistości. (Na tym renderze nie widac dachu bo celowo go ukryłem żeby było widać trybune).

Muszę przyznać że tworząc te rendery odwalasz kawał dobrej roboty Dzięki nim widać, że nasz stadion będzie prezentował się całkiem nieźle. Brakowało takich dokładnych widoczków na nasz stadion, z różnych miejsc. Wielkie dzięki za tworzenie czegoś takiego, dzięki temu wiele osób może sobie lepiej uzmysłowić to jak nasz obiekt będzie się już w niedalekiej przyszłości prezentował.
Odpowiedz cytując