Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 06.08.2009, 13:14
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ale co to ma do rzeczy jak nadal będziemy tak przeraźliwie słabi.


Trener z Bundesligi jakby tutaj przyszedł i zacząłby dawać im jednostki treningowe to nie wiem czy nie skończyłoby się to pokłosiem kontuzji. Ciężko w to uwierzyć ale oni technicznie są lepsi niż fizycznie.
Czyli tak czy siak tragiczni...