Wyświetl pojedynczy post
Erich Zann
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3806
Stary 05.08.2009, 06:26
filip74 napisał(a):Wyświetl post
Coś mi się wydaje że sam narożnik nie wystarczy dla gości , bo jak dobrze pamiętam to wymagane jest 5% pojemności stadionu czyli licząc z 33tys. to 1650 a wątpię żeby tyle narożnik miał a nie chce mi się teraz szukać , tak wiec i to sektor gości będzie musiał najprawdopodobniej być na E1.
A co do buforów od strony C też by musieli go zrobić tak więc podwójna strata miejsc.
http://www.stadionwisly.info/dane_te...buna_wschodnia
A jednak zamiast najbardziej prawdopodobnych powątpiewań i wydawań zanim się coś napisze lepiej sprawdzić!
Odpowiedz cytując