filip74 napisał(a):

Coś mi się wydaje że sam narożnik nie wystarczy dla gości , bo jak dobrze pamiętam to wymagane jest 5% pojemności stadionu czyli licząc z 33tys. to 1650 a wątpię żeby tyle narożnik miał a nie chce mi się teraz szukać , tak wiec i to sektor gości będzie musiał najprawdopodobniej być na E1.
A co do buforów od strony C też by musieli go zrobić tak więc podwójna strata miejsc.
|
http://www.stadionwisly.info/dane_te...buna_wschodnia
A jednak zamiast najbardziej prawdopodobnych powątpiewań i wydawań zanim się coś napisze lepiej sprawdzić!