Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15103
Stary 03.08.2009, 18:11
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
jakby sie sprawdziła to nie zostało by 80 mln zł długu i brak rozstawienia w 3 r. elm LM co stawiało by nas w pozycji Rosenberga czy Sparty , aczkolwiek przyczyn niepowodzeń było kilka
Przeczytałeś mojego posta? Bo ja swoje, a ty swoje. Poruszyłem w nim kwestię pecha jaki nas prześladował i jego braku związku z polityką transferową. Kupując najlepszych polskich graczy (lub dobrych obojętnie jakiej narodowości) mieliśmy o niebo lepszą drużynę niż teraz kiedy klub prowadzi bardzo powściągliwą politykę kadrową. Dług to jest sprawa Cupiała i jego modelu finansowania klubu. Tego typu długi ma mnóstwo klubów i nikt się nimi zbytnio nie przejmuje.

Adasss napisał(a):
Jak konstruowany jest budżet cypryjskich klubów. Jakie są źródła dochodów i wydatki. I wreszcie w jakich warunkach działają. Nic. Ani pół słowa. A bez tego dalsza dyskusja o próbie powielania tego modelu jest przelewaniem z próżnego w puste.
Myślę, że wygląda to podobnie jak w Polsce. Tyle, że rodzimi gracze zarabiają tam raczej bardzo mało przez co więdzej pieniędzy z budżetu mogą przeznaczyć na obcokrajowców. Budżety najlepszych klubów cypryjskich oscylują w granicach 5-7 milionów Euro. Spróbuję dowiedzieć się coś więcej na ten temat.
Ostatnio edytowane przez Arked : 03.08.2009 o godz. 18:15.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując