Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2462
Stary 02.08.2009, 19:19
Cebanu zawalił bramkę w meczu z ŁKSem rok temu, puszczał wszystko co szlo w swiatlo bramki
Dostal szanse, nie sprawdzil sie, gral tez w pucharach i mlodej, jak widac nie pokazal nic wielkiego
Odpowiedz cytując