Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3761
Stary 01.08.2009, 08:06
simone napisał(a):Wyświetl post
Pytanko do wtajemniczonych, oswiećcie mnie- z tego co zauważyłem (podczas kilku "szpiegowskich" wizyt w Parku Jordana) pręty zbrojeniowe są skręcane ręcznie? Jeśli tak to współczuję tym co zbroją nowe C... Kilka tygodni temu przeklinałem płytę, którą zbroiłem w robocie, ale teraz wiem że to był pikuś w porównaniu z tym co trzeba związać na Reymonta...
Tak ręcznie
Odpowiedz cytując