Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15026
Stary 29.07.2009, 10:26
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie wczorajsze spotkanie Cupiała z "radą" drużyny Brozek,Sobolewski(dlaczego nie Głowa?) jest jasnym przekazem ,ze będą sprzedani.
jasnym przekazem? Dla mnie to największe wyolbrzymienie interpretacyjne od dawna
Raczej nie bedzie wyprzedazy. Na pewno nie w tym oknie, gdzie co najwyzej pojdzie Pa Bro. Dopiero w zimie mogą więcej grajków wytransferowac, ale do tego czasu nasz "nowy dyrektor sportowy" musi znalezc zastepcow .
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując