Griszka30KR napisał(a):

|
Jak dla mnie wczorajsze spotkanie Cupiała z "radą" drużyny Brozek,Sobolewski(dlaczego nie Głowa?) jest jasnym przekazem ,ze będą sprzedani.
|
jasnym przekazem? Dla mnie to największe wyolbrzymienie interpretacyjne od dawna

Raczej nie bedzie wyprzedazy. Na pewno nie w tym oknie, gdzie co najwyzej pojdzie Pa Bro. Dopiero w zimie mogą więcej grajków wytransferowac, ale do tego czasu nasz "nowy dyrektor sportowy" musi znalezc zastepcow .