Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15023
Stary 29.07.2009, 09:30
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie wczorajsze spotkanie Cupiała z "radą" drużyny Brozek,Sobolewski(dlaczego nie Głowa?) jest jasnym przekazem ,ze będą sprzedani.
a kto ich kupi po takim meczu jak z Levadią ? teraz to śrubki można za nich dostac jak za Clebera i kto za nich miałby przyśc ? Pewnie za Sobola bedzie grał Mauro a za Brozia do przodu pójdzie Mały a za Głowe wskoczy Jop.
Odpowiedz cytując