Griszka30KR napisał(a):

|
Jak dla mnie wczorajsze spotkanie Cupiała z "radą" drużyny Brozek,Sobolewski(dlaczego nie Głowa?) jest jasnym przekazem ,ze będą sprzedani.
|
a kto ich kupi po takim meczu jak z Levadią ? teraz to śrubki można za nich dostac jak za Clebera i kto za nich miałby przyśc ? Pewnie za Sobola bedzie grał Mauro a za Brozia do przodu pójdzie Mały a za Głowe wskoczy Jop.