Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 29.07.2009, 00:34
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Temat umarł dawno temu a właśnie Robert zdobył swoje pierwsze punkty w sezonie

Co i tak uważam jest dziełem przypadku, bo sezon zmarnowany na maksa ale oczywiście powód do zadowolenia jest
Nawet nie zauważyłem jak odgrzebałeś.
Moim zdaniem ten sezon jest zajebiście ciekawy, mimo totalnej monotonii(od lat) bo odwrócił całkowicie status quo, ale to tylko kolejna cegiełka do tego by coś z tymi zawodami zrobić.Każdy może zdobyć mistrza jak ma konkretny bolid, tak jak nawet najlepszy kierowca świata nie zrobi nic, gdy ma słabszy.
Dla mnie to trochę jak wyścigi koni gdzie dzokej się niby liczy ale tylko niby.
Sport w którym 90% to maszyna a 10 człowiek moim zdaniem nie ma racji bytu , szczególnie że te wyścigi są po prostu tak monotonne że głowa mała - i nie że to się stało w tym sezonie gdzie Kubica nie jest w stanie nic zrobić tylko tak w sumie było 'od zawsze'.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując